رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی:

کارخانه تولید زینک در تبریز احداث می‌شود

  • سه شنبه, 12 شهریور 1398 ساعت 07:47
  • منتشرشده در چاپ

امین‌زاده با اشاره به مشکلات مطبوعات در حوزه تأمین کاغذ و فرآیند چاپ گفت: با همکاری اتحادیه چاپخانه‌داران فاز مطالعاتی و ایجاد کارخانه تولید زینک در تبریز تاپایان سال نهایی می‌شود.

به گزارش چاپ و نشر به نقل از خبرگزاری شبستان در تبریز، حبیب امین زاده در نشست صمیمی و مشترک با اعضای هیئت مدیره تشکل‌های صنفی مطبوعات استان آذربایجان‌شرقی با اشاره به نقش آگاهی سازی جامعه از طریق رسانه ها گفت : امروز بیش از همیشه نیازمند همراهی رسانه ها برای آگاهی دهی به جامعه هستیم.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان‌شرقی ادامه داد: در همین راستا آماده ایم کارگروه رسانه و تولیدملی با رویکرد تعامل صنعت و رسانه را در قالب اتاق فکر رسانه ای ایجاد کنیم.

وی از آمادگی برای اجرای تورهای رسانه‌های با همکاری تشکل‌های خبری برگزاری نشست‌های خبری ماهانه و ایجاد بستر لازم برای ارتباط مستقیم خبرنگاران با حوزه ریاست سازمان خبر داد.

امین زاده در بخش دیگری از سخنان خود به تشریح اولویت‌های کاری در سازمان صمت استان پرداخت و گفت: معدن به عنوان الویت اول در دستور کار مدیران سازمان صمت و مجموعه مدیران استانی قرار دارد.

وی با اشاره به مشکلات مطبوعات در حوزه تأمین کاغذ و فرآیند چاپ گفت: با همکاری اتحادیه چاپخانه‌داران فاز مطالعاتی و ایجاد کارخانه تولید زینک در تبریز تاپایان سال نهایی می‌شود.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان فرآوری معدنی و ایجاد صنایع پایین دستی در این حوزه و ایجاد قطب سوم تولید خودرو را جز برنامه های پیش روی سازمان اعلام کرد.

همچنین در ادامه این نشست صمیمی اعضای هیأت مدیره تشکل‌های صنفی مطبوعات و رسانه ای استان به طرح مواردی از جمله انتشار گزارش‌های مدون و زمانبندی شده از سوی سازمان، پاسخگو بودن ارکان مختلف سازمان در سریع‌ترین زمان ممکن و حضور مدیران سازمان در دفاتر خبری رسانه های مختلف استان تأکید کردند.

رفع کمبود کاغذ مطبوعات با استفاده از ظرفیت‌های استانی، نگاه ویژه به نقش رسانه ها در برندسازی، ارزیابی و تصمیم سازی، تأمین کاغذ و زینک مطبوعات استان، بهره‌مندی از ظرفیت منطقه آزاد ارس برای واردات کاغذ، نگاه ویژه به بخش معدن استان و اجرای کارگاه‌های آموزشی برای خبرنگاران اقتصادی از دیگر مطالبات تشکل های صنفی مطبوعات استان بود.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در چهارشنبه, 20 شهریور 1398 ساعت 07:02
  • اندازه قلم