دیدار مس‌فروش با هیئت مدیره اتحادیه چاپ مشهد

  • چهارشنبه, 27 شهریور 1398 ساعت 09:00
  • منتشرشده در چاپ

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی با هیئت مدیره اتحادیه چاپ مشهد دیدار کرد.

به گزارش چاپ و نشر به نقل از ایسنا-منطقه خراسان، محمدرضا مس فروش در این دیدار بر تسهیل فرآیند دریافت مجوز و رفع مشکلات صنعت چاپ از جمله ثبت سفارش دستگاه ها و کاغذ و مشکلاتی که با بانک ها وجود دارد تاکید کرد.

وی اظهار کرد: برای اولین بار در کشور، شهرک چاپ و نشر در خراسان رضوی در شهرک صنعتی طوس احداث شده است که امیدواریم بسیاری از مسائل و مشکلات این صنف در این شهرک، رفع شود.

علی مغانی، رئیس اتحادیه چاپ مشهد چندی پیش در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: صنعت درحال بیچاره شدن است و نمی دانیم باید چه کنیم. نامه‌ای به استاندار برای پیگیری کار و ملاقات با آقای مس‌فروش نوشته شده است. ما از کسی درخواست ویژه‌ای نداریم و ارز دولتی طلب نکرده‌ایم بلکه خواسته ما عمل به وظایف قانونی است و می‌خواهیم مشکل پیش آمده را حل کنند و سنگ را از سر راه صنعت بردارند اما کسی پاسخگو نیست و امیدواریم آقای استاندار که حامی صنعت هستند، برای به سرانجام رسیدن این موضوع پیگیری‌هایی انجام دهند تا ما به نتیجه برسیم.

وی افزود: هزار و 200 تن مقوا ثبت سفارش شده و به بانک رفته است اما به دلیل اینکه در رابطه با مرکب پول از اعضا گرفته شده اما مواد اولیه تحویل داده نشده است، دیگر اعضا همکاری لازم را انجام نمی‌دهند. نمی‌خواهم از آقای مس‌فروش (رئیس سازمان صمت استان)  گله کنم اما در حال حاضر 20 روز است که خواستار ارتباط با آقای مس‌فروش هستیم ولی تاکنون موفق نشده‌ایم.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)