در بازدید سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بندر ماهشهر مطرح شد؛

نقش صنعت چاپ مکمل است

  • پنج شنبه, 25 مهر 1398 ساعت 07:06
  • منتشرشده در چاپ

 سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بندر ماهشهر، از کانون‌های تبلیغاتی، چاپخانه‌ها، چند مرکز چاپ دیجیتال و مؤسسه فرهنگی هنری این شهرستان بازدید کرد.

به گزارش چاپ و نشر به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، سید احمد محفوظیان، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بندر ماهشهر به همراه پریسا مصطفایی مسئول امور فرهنگی این اداره، ۲۳ مهرماه از ۱۴ کانون آگهی تبلیغاتی، ۵ چاپخانه، ۶ مرکز چاپ دیجیتال و ۳ مؤسسه فرهنگی هنری در این شهرستان بازدید کرد.

محفوظیان در این بازدید با تجلیل از فعالان این عرصه گفت: چاپ از صنایع مهمی است که در حوزه‌های مختلف مانند فرهنگی، صنعتی، کشاورزی، خدمات و ... نقش مکمل دارد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندر ماهشهر افزود: صنعت چاپ با فرهنگ جاری در جامعه در ارتباط است و برای توسعه فرهنگی منطقه باید از این صنعت حمایت شود.

سید احمد محوظیان نیز با اشاره به افتتاح مراکز چاپ جدید در بندر ماهشهر گفت: برای حمایت از فعالان این حوزه و ایجاد فرصت شغلی مناسب و توسعه فرهنگی شهرستان، برنامه‌هایی پیش‌بینی‌شده است و برگزاری نشست‌های فصلی با چاپخانه‌داران، مراکز چاپ دیجیتال، کانون‌های تبلیغاتی و مؤسسات فرهنگی هنری و رفع مشکلات در این حوزه از برنامه‌های این اداره در حمایت از فعالان صنعت چاپ است.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)