برای شرکت در نمایشگاه ipap وpacpracess

اتحادیه چاپخانه داران افغانستان به تهران می‌آیند

  • دوشنبه, 30 مرداد 1396 ساعت 08:45
  • منتشرشده در چاپ

با توجه به اهمیت بازار افغانستان برای ظرفیت صنعت چاپ و بسته بندی ایران ، از هیات‌های کارخانه داران، تاجران جوان و اتحادیه چاپخانه داران این کشور جهت بازدید از نمایشگاه دعوت شد. تهران، با برگزاری نمایشگاه ipap وpacpracess  به عنوان پایتخت صنعت چاپ و بسته بندی در خاورمیانه مطرح شده است.

قائم مقام نمایشگاه دروپا و اینترپک در باره نمایشگاه چاپ و بسته بندی  IPAP و pacprocess تهران گفته است:این نمایشگاه عضو جدید خانواده اتحاد جهانی اینترپک و دروپا است که بنده آن را به عنوان فرزند جدید این خانواده می نامم.»

 نمایشگاه دوسلدورف آلمان با رویکرد سرمایه گذاری بلند مدت در ایران و با حمایت و پشتیبانی تمام عیار اتحاد جهانی اینترپک و دروپا قصد دارد تهران را به عنوان پایتخت صنعت چاپ و بسته بندی در خاورمیانه و خاور دور در یک برنامه بلند مدت تبدیل کند.

 

به گزارش چاپ و نشر توماس دوزه با اشاره به دستاورد های بین المللی نمایشگاه های اینترپک و دروپا اظهارداشت: این مجموعه نمایشگاهی دارای مشارکت کنندگان و بازدید کنندگان بی‌شماری در جهان است و با توجه به بازار 80 میلیونی ایران که تقریبا با کشور آلمان برابر است دارای پتانسیل های زیادی برای سرمایه گذاری و رونق بخشیدن به کسب کار این صنعت است.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در دوشنبه, 30 مرداد 1396 ساعت 10:30
  • اندازه قلم