چهارم مهر ماه انتخابات تعاونی لیتوگرافان برگزار می شود

  • یکشنبه, 01 مهر 1397 ساعت 09:32
  • منتشرشده در چاپ

 

به گزارش چاپ ونشر به نقل از ایبنا، غلامرضا شجاع؛ مدیرعامل تعاونی لیتوگرافان، عنوان کرد: در سی‌و‌هشتمین دوره مجمع عمومی تعاونی لیتوگرافان برنامه‌هایی مثل ارایه گزارش مالی سال ۱۳۹۶ هیات مدیره به اعضای تعاونی پیش‌بینی شده است.

وی افزود: وضعیت اقتصادی کشور کاملا بی‌ثبات و اغلب همکاران لیتوگراف در بدترین شرایط کاری به سر می‌برند اما در طول این مدت تلاش کرده‌ایم مواد مورد نیاز اعضا به خصوص زینک را با کمترین قیمت در اختیارشان بگذاریم.

شجاع با اشاره به اقدامات هیات مدیره کنونی تعاونی در یک‌سال اخیر، توضیح داد: در این مدت توانستیم به دلیل اهمیت موضوع لیتوگرافی، یک میلیون یورو ارز دولتی ۴۲۰۰ تومانی برای اعضای تعاونی خودمان، ناشران و مطبوعات با نظارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بگیریم.

به گفته وی، همچنین فروش پنج ماهه اول امسال به میزان یک‌سال گذشته بوده است و مبلغی بیش از ۱۰۰ میلیون تومان در تعاونی سود داشته‌ایم.

تعاونی لیتوگرافان تهران از سال ۱۳۶۰ تاسیس شده است و اکنون حدود ۲۶۴ نفر در این تعاونی عضویت دارند.

اکنون غلامرضا شجاع، احمد قرنی، علی‌اکبر فیضی، رضا انصاری و علی زارعی به عنوان اعضای هیات مدیره تعاونی لیتوگرافان فعالیت می‌کنند و محمدرضا شاه‌میرزا نیز در سمت بازرس تعاونی است.

نوبت دوم مجمع عمومی تعاونی لیتوگرافان تهران چهارشنبه ۴ مهر ماه ساعت ۱۶ در هتل باباطاهر واقع در خیابان سپهبد قرنی برگزار خواهد شد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)