همزمان با برگزاری نمایشگاه کتاب فرانکفورت

42 کشور جهان در گردهمایی صنعت چاپ و نشر حضور می یابند

  • یکشنبه, 01 مهر 1397 ساعت 09:50
  • منتشرشده در چاپ

 

همزمان با برگزاری هفتادمین دوره نمایشگاه کتاب فرانکفورت، بیستمین گرد هم‌آیی فعالان جوان صنعت چاپ و نشر جهان در حاشیه برپایی این نمایشگاه برگزار می‌شود.

به گزارش  چاپ ونشر به نقل از ایبنا، این برنامه میزبان ایجاد‌کننده یکی از بزرگ‌ترین شبکه‌های ارتباطی میان ناشران جوان در کشورهای مختلف است و تلاش می‌کند تا نوعی تبادل اطلاعات و هم‌افزایی فنی و فرهنگی را در میان این مؤسسات در سراسر جهان شکل بدهد.

امسال 105 متخصص چاپ و نشر جوان از 42 کشور برای شرکت در این مراسم اعلام آمادگی کرده‌اند که از این میان فعالان جوان نشر کشورهای ارمنستان و سنگاپور، نخستین بار در این گرد‌هم‌آیی حضور خواهند داشت.

حاضران در این رویداد در دو هفته از ابتدا تا شانزدهم اکتبر سال جاری از صنایع چاپ و نشر کشور آلمان واقع در شهرهای کلن، فرانکفورت و برلین بازدید و در نهایت در نمایشگاه کتاب فرانکفورت سال جاری و در دومین روز آن، کار خود را به پایان خواهند برد.

این برنامه به مدت 20 سال برگزاری خود توانسته بیش از 350 ناشر جوان از 60 کشور دنیا را شناسایی و به یکدیگر متصل و شبکه‌ای ارتباطی میان آن‌ها را ساماندهی کند. در برنامه امسال ناشران و آژانس‌های ادبی از ارمنستان، چین، کانادا، هلند، ایتالیا، فرانسه، اسلوونی، اسپانیا، آمریکا، بلژیک، استرالیا و...حضور خواهند داشت.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)