دومین نمایشگاه بین‌المللی بسته بندی و فرآوری صنعت چاپ  افتتاح شد  

  • پنج شنبه, 19 مهر 1397 ساعت 10:19
  • منتشرشده در چاپ

 

به گزارش چاپ و نشر دومین نمایشگاه بین‌المللی بسته بندی و فرآوری صنعت چاپ در مساحتی به متراژ 15 هزار متر مربع و در دو سالن مجزا در مرکز نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار شده است و تا 22 مهر ماه ادامه خواهد داشت.

این نمایشگاه که با حضور شرکت هایی از کشورهای روسیه، ترکیه، ایتالیا، آلمان و ... برگزار می شود، گفتنی است 130 شرکت خارجی و داخلی در دو بخش چاپ و بسته بندی  و فرآوری (در دو سالن مجزا) در این نمایشگاه تخصصی مورد بازدید شرکت کنندگان در مراسم افتتاحیه قرار گرفتند.

نمایشگاه تلاش دارد تا آخرین دستاوردها فعالان این حوزه و جدیدترین صنایع،تجهیزات، ماشین‌آلات و خدمات خود را ارائه و در معرض دید علاقه‌مندان قرار دهند.  شرکت ها حاضر در زمینه های چاپ ، بسته بندی ، فرآوری ، کارتن فعالیت میکنند و محصولات و توانمندی های خود را  در این حوزه عرضه کرده اند.

نمایشگاه در طول زمان برگزاری برنامه های متنوعی را برای علاقمندان در نظر دارد. و تلاش دارد تا  بدین وسیله گردهمایی فعالان این صنعت و ارائه توانمندی های داخلی در کنار تولید کنندگان خارجی را فراهم کند، تا از هم افزایی ایجاد شده بتوانیم گامی موثر در جهت رونق کسب و کار و ارائه بسته بندی های با کیفیت و کمک به افزایش صادرات غیر نفتی بردارد از سوی دیگر  با توجه به شکل گیری صنعت کارتن،مقوا و گاغذ در ایران و روند رو به رشد آن و اهمیت ویژه این صنعت در راستای ارائه محصولات با استانداردهای بین المللی در بازار های مختلف منطقه، اروپا، آسیا، آفریقا و حتی آمریکا، سنگ بنای اولین پاویون اختصاصی صنعت کارتن ، کاغذ و مقوای ایران در نمایشگاه IPAP‌ و pacprocess تهران گذاشته شده است.

پاویون تخصصی صنعت کارتن سازی، فرصتی مناسب جهت حضور فعالان این عرصه است تا با مشارکت حداکثری علاوه بر پر رونق نمودن آن موجبات توجه بیش از پیش به جایگاه این صنعت در افزایش صادرات را فراهم آورد.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در دوشنبه, 23 مهر 1397 ساعت 08:54
  • اندازه قلم