استقبال به خاطر نوآوری

  • سه شنبه, 18 دی 1397 ساعت 13:26
  • منتشرشده در چاپ

 

علیرضا صفایی پور مدیرعامل جهان مارک که پس از چندین سال بار دیگر در نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی شرکت کرده بود گفت: برگزاری نمایشگاه دستاوردهای قابل‌توجهی را برای شرکت جهان مارک به همراه داشته است و استقبال بسیار خوبی از غرفه ما انجام شد تا جایی که نتوانستیم از نمایشگاه به‌طور کامل بازدید کنیم.

 وی اشاره به تعداد بازدیدکنندگان در نمایشگاه دارد و پیش‌بینی کرد: قطعاً این استقبال به خاطر نوآوری در نوع لیبل‏ های صنعتی‌ای بود که در نمایشگاه ارائه شد.

صفایی پور افزود: این لیبل‏ ها نسل جدیدی از لیبل های مارک دایکات و مارک‌های فولادی پیچیده است که خط تولیدش را به ایران وارد کرده‌ایم و هم‌اکنون این کار در داخل مجموعه تولید می‌شود.

مدیرعامل جهان مارک اظهار کرد: پرزیدنت و ارائه‏ ی نمونه‏ ی کاری به مشتریان ازجمله مهم‌ترین اهداف ما در این نمایشگاه بود و توانستیم ۷٠ درصد از اهداف خود را اجرایی کنیم. این در حالی است که بسیاری از دوستان و همکاران معتقد بودند نمایشگاه دستاوردهای مناسبی را برای آنان به همراه نداشته و با استقبال خوبی روبرو نبوده است. بااین‌حال برای جذب مشتری جای کار بسیار وجود دارد ولی ما توانستیم بسیار متفاوت عمل کنیم. 

وی ادامه داد: ما در نمایشگاه توانستیم کالا را به مشتریان به‌خوبی معرفی کنیم و این مهم یکی از  هدف‌گذاری‌هایی بود که در طی این مدت برنامه‌ریزی‌شده بود.

صفایی پور به نیاز روز صنعت چاپ اشاره کردو گفت: همکاری و همراهی با تولیدکنندگان امری بسیار مهم و قابل‌توجه است، ‌ قطعاً واردات کالا به‌صورت آماده کاری غیرمنطقی است، اما عدم واردات متریال ها و مواد اولیه سبب می‌شود تا کار و فعالیت بنگاه‌های تولیدی دچار رکود شود و کارخانه‌ها  ‌از فعالیت باز به ایستند. شاید برخی از این کالاها بسیار کوچک باشند اما کلیدی بودن برخی از قطعات و مواد اولیه سبب می‌شود تا یک بنگاه تولیدی بزرگ یا متوسط با چالش مواجه شود.

مدیرعامل جهان مارک پیش‌بینی کرد: سال آینده نیازمند مساعدت‏ های بیشتر برای تولیدکنندگان خواهیم بود زیرا ایجاد تسهیلات برای واردات مواد اولیه بزرگ‌ترین و مهم‌ترین عامل تسریع روند تولید به‌حساب می‌آید.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)