بهمن ماه برگزار می شود

هفتمین نمایشگاه صنعت چاپ مشهد برگزار می شود

  • پنج شنبه, 20 دی 1397 ساعت 07:53
  • منتشرشده در چاپ

 

هفتمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت چاپ و بسته‌بندی مشهد ۹ تا ۱۲ بهمن در نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار می‌شود.

به گزارش چاپ ونشر به نقل از ایبنا، حامد ایرانی؛ مدیرعامل شرکت برساز رویداد پارس مجری برگزاری نمایشگاه عنوان کرد: امسال هفتمین نمایشگاه صنعت چاپ، بسته‌بندی و کارتن‌سازی هم‌زمان با نمایشگاه تخصصی تبلیغات و تابلوسازی برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: 65 شرکت فعال در حوزه‌های مختلف چاپ، بسته‌بندی و تبلیغات در این نمایشگاه حضور دارند و جدیدترین دستاوردهای و توانمندی‌های خود را در این عرصه‌ها به بازدیدکنندگان عرضه می‌کنند.

ایرانی با بیان اینکه نمایشگاه در فضایی به وسعت ۱۸۰۰ مترمربع برگزار خواهد شد، گفت: استان‌های مختلفی در برگزاری نمایشگاه مشارکت دارند که شامل خراسان رضوی، گیلان، تهران، البرز، قزوین، مازندران، اصفهان، خراسان شمالی و فارس هستند.

وی همچنین به بعد بین‌المللی و حضور هیات تجاری این نمایشگاه هم اشاره کرد و توضیح داد: قرار است هیات‌های تجاری مختلفی از کشورهای افغانستان وآذربایجان در نمایشگاه حضور داشته باشند و با تاجران و شرکت‌های مختلف درباره توسعه روابط و گسترش همکاری‌ها تبادل و رایزنی داشته باشند.

ایرانی همچنین به زمینه فعالیت‌های شرکت‌کنندگان نمایشگاه نیز گفت: شرکت‌هایی که در نمایشگاه حضور دارند در حوزه‌های مختلفی مشغول به کار هستند که شامل چاپ، بسته‌بندی، کارتن، تبلیغات و کارتن‌سازی می‌شوند و بخش‌های مختلفی را در زیرمجموعه خود دارند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)