شرکت ام اس سولوشن  در صدر نمایشگاه هایم تکستیل

 

به گزارش چاپ ونشر به نقل از ایپنا، شرکت ام اس (MS) هر دو مدل از ماشین چاپ روی پارچه از نوع جی پی فور (JP4) را در معرض نمایش گذاشت.

مدل جی پی فور (JP4)  با عرض چاپی 3200 میلی متری و استفاده از جوهرهای مدل دیجیستر براوو (Digistr Bravo) در حال تولید اقلام چاپی است. مدل JP4 یک سیستم جوهری و نرم­افزاری باز دارد که به چاپگرهای کایوچرا کا جی فور بی 300 دی پی آی (Kyocera KJ4B-300dpi) مجهز است.

این در حالی است که مدل " baby " از سری محصولات تولید پارچه در شرکت ام اس (MS) قادر به چاپ مستقیم روی پارچه با سرعت 150 مترمربع در ساعت (دابل سی ام وای کا (Double CMYK)) و 85 مترمربع در ساعت (8 رنگی) می‌باشد. مدل جی پی فور (JP4) به لطف پیکربندی دوگانه (کاغذ و پارچه)، بین کاغذ و پارچه پیوند ایجاد نموده و همین باعث شده تا گزینه بسیار مناسب و سودمندی برای سرمایه‌گذاری محسوب شود.

مدل جی پی فور اِوو (JP4 EVO): با عرض چاپی 3200 میلی­متری و استفاده از جوهرهای واکنش­پذیر مدل بلاجیو (Bellagio) گروه جی کا (JK)، در حال تولید اقلام چاپی است. مدل جی پی فور اِوو (JP4 EVO) یک سیستم جوهری و نرم افزاری باز دارد که به چاپگرهای کایوچرا کا جی فور بی 300 دی پی آی (Kyocera KJ4B-300dpi) مجهز است و قادر است با سرعت 220 مترمربع در ساعت (دابل سی ام وای کا (Double CMYK))  و 160 مترمربع در ساعت (8 رنگی) چاپ بزند. مدل جی پی فور اِوو (JP4 EVO) برای چاپ روی پارچه­های غیرکشی توسعه و تجهیز شده که کیفیت چاپ بالایی دارد و باعث شده تا سری جی پی فور (JP4) کارایی و اطمینان بخشی بالایی در زمینه چاپ مستقیم روی پارچه داشته باشند.

هر دو مدل از سری جی پی فور (JP4)  قادرند تا در حالت 16 دراپ (16 drop)، از 4 تا 72 پی ال (Pl) چاپ بزنند.

نسخۀ نمایشگاهی به بازدیدکنندگان کمک می کند تا دقت و اعتبار سیستم های چاپی شرکت ام اس (MS) را ارزیابی کنند و متوجه شوند که این تجهیزات باعث می شوند تا سرعت تولید بدون اینکه کیفیت تصویر پایین بیاید افزایش یابد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)