مردم از کتاب‌های کدام ناشران در طرح تابستانه استقبال کردند؟

  • یکشنبه, 29 مرداد 1396 ساعت 07:52
  • منتشرشده در نشر

در سیزدهمین روز طرح «تابستانه کتاب 96» ناشر‌هایی که بیش‌ترین میزان فروش را داشتند معرفی شدند.

 

اجرای طرح «تابستانه کتاب» با شعار «این چنین دوست کتاب است از او دست مدار» از پانزدهم مردادماه آغاز شده است.

 از بین 827 کتابفروشی تأیید شده در طرح «تابستانه کتاب» 630 کتابفروشی از مراکز استان‌ها و 197 کتابفروشی از شهرستان‌ها عضو طرح شده‌اند.

با گذشت سیزده روز از اجرای این طرح، شاهد استقبال گسترده افراد از آن هستیم به‌گونه‌ای که در این مدت 302 هزار جلد کتاب به فروش رفته‌اند.

 همچنین در این مدت 10 ناشر به عنوان ناشران برتر به لحاظ تعداد فروش کتاب، معرفی شدند که به ترتیب میزان فروش عبارتند از مؤسسه انتشارات قدیانی، نشر افق، نشر چشمه، هوپا، نشر ققنوس، نشر مرکز، مؤسسه انتشارات نگاه، نشر آموت، انتشارات نیلوفر و مؤسسه انتشارات امیرکبیر.

 علاقه‌مندان و خریداران کتاب می‌توانند با همراه داشتن کارت ملی تا پنجم شهریور در مراکز استان‌ها و تا پانزدهم شهریور در شهرستان‌ها به کتابفروشی‌های عضو طرح مراجعه و از تخفیف 20 تا 25 درصدی خرید کتاب در این طرح تا سقف یکصد هزار تومان استفاده کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند با استفاده از «اپلیکیشن کتابفروشی» کتابفروشی‌های سطح شهر را بر روی نقشه مشاهده کرده و بهترین مسیر برای رسیدن به آن را پیدا کنند. همچنین این اپلیکیشن با امکان به‌روزرسانی خودکار، شماره تماس و آدرس تمامی کتابفروشی‌های دارای مجوز را در اختیار کاربران قرار می‌دهد و آن‌ها را برای رسیدن به مقصد راهنمایی خواهد کرد. این اپلیکیشن را می‌توانید از سایت خانه کتاب دانلود کنید.

 

منبع: ایبنا

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)