نشر «احیاء» و «خیمه» دست پر به نمایشگاه کتاب می‌روند

14عنوان کتاب چاپ اولی به نمایشگاه راه یافتند

  • جمعه, 25 اسفند 1396 ساعت 10:01
  • منتشرشده در نشر

 

مدیر انتشارات «احیاء» و «خیمه» از ارائه عناوین جدید در سی و یکمین نمایشگاه کتاب تهران در سال آینده خبر داد.

مصطفی تهرانی، مدیر انتشارات «احیاء» و «خیمه» ایکنا درباره آثار منتشر شده در سال جاری گفت: امسال ۱۴ عنوان کتاب چاپ اولی داشتیم که از مهم‌ترین آنها می‌توان به «منبرهای یک دقیقه‌ای» اشاره کرد که در حوزه منبرهای مهدی، فاطمی، رضوی و حسینی با همکاری مجموعه فرهنگی رسانه‌ای وارث منتشر شده و با استقبال خوبی از سوی مخاطبان همراه بوده است و این آثار در نمایشگاه کتاب تهران ارائه خواهد شد.

وی افزود: در حوزه رمان و داستان نیز امسال ورود خوبی داشتیم و یکی از این آثار رمان «یحیا» بود که به یکی از آثار پرفروش تبدیل شد، این اثر داستان بلند مذهبی درباره طلبه‌ای است که برای تبلیغ به شمال کشور می‌رود و در جریان این تبلیغ ماجراهایی به وجود می‌آید که خواندنی است. این رمان به قلم امیرحسین معتمد نوشته شده و جایزه برگزیده جشنواره بین المللی داستانو خاطره طلاب(اشراق) را دریافت کرده است.

تهرانی ادامه داد: کتاب «گیرنده: دخترم» که به کوشش سمیه سادات لوح موسوی تدوین شده، نامه ۲۰ تن از شخصیت‌های برجسته به دخترانشان است که انتشارات سروش قبلاً آن را چاپ کرده و به چاپ هفتم رسانده بود و ما این اثر را با طرح جلد جدید و صفحه‌بندی متفاوت همراه با یک هدیه عرضه کرده‌ایم.

وی با اشاره به حوزه سفرنامه‌نویسی گفت: ما در این زمینه نیز کتاب‌هایی را چاپ کرده‌ایم، سال قبل «عمود ۱۴۰۰» نوشته علی اکبر والایی را منتشر کردیم و امسال نیز دو کتاب جدید با عناوین «یکی بود، یکی نبود» نوشته حمیدرضا داداشی و «یادداشت‌های یک سفر غیرقانونی» نوشته سیدعلی کاشفی خوانساری را به چاپ رساندیم.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)