دومین جلسه:

نهمین نمایشگاه بزرگ ناشران در زنجان برگزار می شود   

  • دوشنبه, 19 شهریور 1397 ساعت 12:09
  • منتشرشده در نشر

دومین جلسه ستاد برگزاری نهمین نمایشگاه بزرگ ناشران کشور در زنجان امروز ( ١٥ شهریور ) در دفتر مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان برگزار گردید.

به گزارش چاپ ونشر به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان ، نهمین نمایشگاه بزرگ ناشران کشور ٩ الی ١٤ مهر ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی کاسپین برگزار خواهد شد. در این جلسه جهت هر چه بهتر برگزار شدن این نمایشگاه شرح وظایف اعضاء و مسئولین کمیته ها ابلاغ گردید.

ضمنا یادآور می شود در مجموع بیش از ٣٤٠ ناشر در این نمایشگاه حضور خواهند داشت که محل نمایشگاه های بین المللی کاسپین برای حضور ناشران و مخاطبان کتاب تدارک دیده شده است و با توجه به زمان برگزاری آن در ابتدای مهرماه ، فضای اختصاص یافته نیز سرپوشیده بوده و فضای وسیعی در اختیار ناشران قرار خواهد گرفت.

همچنین تخفیفات ارائه شده به مخاطبان نیز ١٠ درصد تخفیف از سوی ناشر و ٢٠ درصد تخفیف نمایشگاهی از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و وزارت خانه به علاقه مندان ارائه می شود که جزئیات بیشتر در خصوص چگونگی توزیع بن های خرید کتاب در طی روزهای نزدیک به ایام برگزاری نمایشگاه رسانه ای می شود.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در سه شنبه, 20 شهریور 1397 ساعت 12:58
  • اندازه قلم