نمایشگاه کتاب متاثر از وضعیت کاغذ

  • یکشنبه, 26 اسفند 1397 ساعت 10:15
  • منتشرشده در نشر

مدیر عامل چاپ و نشر بین الملل گفت: نمایشگاه کتاب متاثر از وضعیت کاغذ خواهد بود، اما چاپ و نشر بین‌الملل با 40 عنوان جدید در نمایشگاه کتاب حضور می‌یابد.

به گزارش چاپ و نشر به نقل از فارس، سیدحسن میرکریمی مدیر عامل چاپ و نشر بین الملل درباره تازه‌های نشر این انتشارات برای نمایشگاه کتاب اظهار داشت: چاپ و نشر بین الملل علاوه بر تجدید آثار پر متقاضی، بیش از ۴۰ عنوان کتاب با عنوان تازه‌های نشر را در نمایشگاه سی و دوم کتاب تهرانعرضه می‌کند.

وی در ادامه در پاسخ به این سوال که برای تامین کاغذ مشکلی داشتید یا نه، توضیح داد: کمی از کاغذ مورد نیاز را از طریق بازار آزاد تهیه کردیم، اما از سوی تعاونی دو حواله به ما تعلق گرفت، دو حواله یکی روتین به مانند حواله‌هایی که به ناشران ارائه شده و حواله دوم  را از طریق مجمع ناشران انقلاب اسلامی که هردو کاغذهای خوب و مناسب هستند. این کاغذها به ما کمک کرد و برای ابتدای سال آینده هم کاغذ داریم.

مدیر عامل چاپ و نشر بین الملل با بیان اینکه نمایشگاه کتاب متاثر از وضعیت کاغذ هست، افزود: حتی در برفرض اینکه کاغذ دولتی گرفته باشیم اما قیمتش دو برابر کاغذهای قبل است و این امر در تولید ما و بازرگانی تاثیرگذار است چون مردم ملاحظات قیمت هنگام خرید خواهند داشت.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)