آب بسته‌بندی و  اندیشه های کارساز

 

در سال ۲۰۱۷ فروش آب بسته‌بندی گالنی اندونزی به دلیل سیستم‌های تصفیه آب خانگی کاهش یافت بنابراین برندها برای جذب مصرف‌کنندگان، محصولات جدید با بسته‌بندی‌های جذاب تولید کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، در سال ۲۰۱۷ شرکت‌های آب بسته‌بندی اندونزی محصولاتی را با بسته‌بندی چشمگیر و جذاب برای جذب مصرف‌کنندگان معرفی کردند. به عنوان مثال، Danone Aqua، Aqua را در انواع بسته‌بندی کارتونی مانند Disney Princess، Star Wars و بسیاری دیگر راه اندازی کرد.

در همان سال، فروش  آب بسته‌بندی پنج گالن با دسترسی فزاینده سیستم‌های تصفیه آب خانگی، که آب شیرین را به آب آشامیدنی غیر شیمیایی تبدیل می‌کرد، کاهش یافت. در نتیجه، مصرف‌کنندگان اندونزیایی تنها هنگام خرید فیلترهای آب، هزینه کمتر از ۱ میلیون دلار صرف می‌کنند و می‌توانند از مبالغی که قبلا برای خریداری آب بسته‌بندی گالنی صرف کرده‌اند، صرفه‌جویی کنند.

با توجه به تمایز کمی‌بین برندهای آب بسته‌بندی، تولیدکنندگان سرمایه گذاری در راه‌اندازی محصولات جدید، به ویژه در بسته‌بندی‌های جذاب را آغاز کردند. این روند احتمالا ادامه می‌یابد، بنابراین توجه مصرف‌کنندگان به آب بسته‌بندی را جذب می‌کند که بیشتر حجم فروش را افزایش می‌دهد.

برند Danone Aqua در سال ۲۰۱۷ به عنوان رهبر Danone Aqua باقی ماند. برند Aqua  که بازیکن اصلی آب بسته‌بندی است، در حالی که برند VIT در اندونزی یک برند معتبر برای رسیدن به یک پایه مصرف‌کننده گسترده است و رده با درآمد پایین‌تر را هدف قرار می‌دهد.

شرکت Sariguna Primatirta  یک بازیکن محلی در اندونزی با برند تجاری Cleo است که یک بازیکن محلی است که آب بسته‌بندی عرضه می‌کند و با وجود سهم نسبتا کوچک خود در کل آب بسته‌بندی، توانست به طور قابل توجهی رهبری خود را در بازار آب بسته‌بندی گسترش دهد.

در دوره پیش بینی شده، تعداد بیشتری از برندها به همکاری با شخصیت‌های کارتونی جذب شدند. این بازار هدف، فرصت را برای برند Aqua ایجاد می‌کند که با همکاری شرکت‌های مختلف ساهت انیمیشن‌های شخصیت‌های مختلف کارتونی از جمله شاهزاده دیزنی، جنگ ستارگان، آخرین نوآوری و مینیون دوباره رهبری بازار آب بسته‌بندی را به دست آورد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)