تخصیص کاغذ به ناشران استان قم

  • پنج شنبه, 28 شهریور 1398 ساعت 07:07
  • منتشرشده در کاغذ

در هشتاد و نهمین جلسه کمیته تخصیص و توزیع کاغذ نشر، تقاضاهای ناشران استان قم مورد بررسی قرار گرفتند.

به گزارش چاپ و نشر به نقل از خبرگزاری شبستان، هشتاد و نهمین جلسه کمیته تخصیص و توزیع کاغذ نشر با حضور اعضا روز سه‌شنبه (٢٦ شهریورماه) در محل اتحادیه شرکت‌های تعاونی ناشران ایران (آشنا) برگزار شد.

این جلسه به تخصیص کاغذ به ناشران استان قم اختصاص داشت و از مجموع ٢٣٠ درخواست ناشران این استان، تقاضای ١٧٠ ناشر مورد بررسی قرار گرفت.

در این جلسه سوابق ناشران قم بر اساس تعداد عناوین منتشر شده و مصرف کاغذ ناشر در سال‌های گذشته، تخلفات ناشران و میزان کاغذ تخصیص یافته به ناشران در سال ١٣٩٧ بررسی شدند و بر اساس عملکرد ناشران کاغذ نشر به ناشران تخصیص پیدا کرد.

در هشتاد و نهمین جلسه کمیته تخصیص کاغذ نشر ١٠٦٣ بند کاغذ تحریر به ناشران استان قم تخصیص یافت.

کمیته تخصیص و توزیع کاغذ نشر متشکل از نماینده‌ای از معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و نمایندگانی از اتحادیه ناشران و کتاب‌فروشان تهران و اتحادیه شرکت‌های تعاونی ناشران کشور (آشنا) است.

در جلسات کمیته تخصیص کاغذ نشر تقاضاهای ناشران مرحله به مرحله و با توجه به میزان تقاضای ناشران، تیراژ کتاب، میزان مصرف کاغذ ناشران در سال‌های گذشته و میزان تخصیص کاغذ به ناشر در سال ١٣٩٧ و سال جاری مورد بررسی قرار می‌گیرد و به تقاضاهای ناشران پاسخ داده می‌شود.

گزارش تمامی مصوبات کمیته تخصیص و توزیع کاغذ نشر بر روی سایت paperds.ir  بارگذاری شده است.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)