رئیس اتحادیه کاغذ و مقوا:

بسیاری از کارخانجات ما بخاطر این بی‌عدالتی تعطیل شده‌اند

  • دوشنبه, 15 خرداد 1396 ساعت 07:17
  • منتشرشده در کاغذ

 

سازمان مالیاتی کشور و وزارت دارایی مالیاتی غیر عادلانه برای اصناف تعیین می کنند، تصریح کرد: این معضل نارضایتی تمامی فعالان اصناف را به همراه داشته است.

 

به گزارش چاپ و نشر؛ سید حسین میرباقری در مورد وضعیت اقتصادی اتحادیه کاغذ و مقوا، اظهار کرد: متأسفانه اقتصاد کل کشور در وضعیت رکود و بی رونقی به سر می برد.

وی در ادامه این مطلب تصریح کرد: سه ماه از سال جدید می گذرد ولی هنوز بازار کسب و کار در اتحادیه کاغذ و مقوا در رکود قرار دارد.

رئیس اتحادیه کاغذ و مقوا در تشریح وضعیت پرداخت مالیات ها توسط اصناف به ویژه فعالان اتحادیه کاغذ و مقوا، اضافه کرد: عمده مشکلات فعالان اتحادیه کاغذ و مقوا همانند سایر اتحادیه ها بحث مالیات است.

میرباقری با تأکید بر اینکه تشخیص وزارت دارایی در بستن مالیات برای اصناف ناعادلانه است، تصریح کرد: عدالت در بستن میزان مالیات برای اصناف وجود ندارد و لحاظ نمی شود.

وی با اشاره به اینکه خیلی از کارخانجات ما به خاطر بی عدالتی سازمان مالیاتی کشور تعطیل شده اند، اضافه کرد: تعدادی هم بخاطر این جریان ناعادلانه در آستانه تعطیلی قرار دارند.

رئیس اتحادیه کاغذ و مقوا با بیان اینکه سازمان مالیاتی کشور و وزارت دارایی مالیاتی غیر عادلانه برای اصناف تعیین می کنند، تصریح کرد: این معضل نارضایتی تمامی فعالان اصناف را به همراه داشته است.

میرباقری در خاتمه اظهار کرد: دولت باید نظام مالیاتی کشور را در شاخه تخمین مالیات برای اصناف اصلاح کند و این مانع را از پیش روی فعالان اصناف بردارد.

 

منبع: رازق

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)