40تن کاغذ احتکار شده در مازندران

  • دوشنبه, 19 شهریور 1397 ساعت 11:02
  • منتشرشده در کاغذ

 

مدیر نظارت و بازرسی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مازندران با اشاره به در پیش بودن آغاز سال تحصیلی جدید و احتمال احتکار برخی اقلام پرمصرف این ایام ،گفت : بازرسان این سازمان توانستند انباری را که 40 تن کاغذ در آن احتکار شده بود، شناسایی کنند .

به گزارش چاپ ونشر به نقل از ایرنا، حسین اصغرزاده افزود : بازرسان تیم شناسایی انبارهای احتکار مازندران در ردیابی و بازرسی برای شناسایی انبارهای غیرمجاز ، این انبار را در ساری شناسایی کردند و پرونده متخلف به مراجع ذیربط ارسال شد .

وی ادامه داد : از زمان فعالیت تیم بازرسان شناسایی انبارهای احتکار تاکنون 17 انبار در مازندران شناسایی و کشف شد و به مراجع تعزیراتی معرفی شدند .

مدیر بازرسی سازمان صنعت مازندران بیشترین موارد احتکار در استان را مربوط به لوازم خانگی ، مواد غذایی ، وسایل ساختمانی و لوزام یدکی عنوان کرد .

90 تیم بازرسی به تعداد 180 نفر برای ردیابی و شناسایی محتکران از اواخر ماه گذشته فعالیت خود را آغاز کردند و به صورت شبانه روزی فعالیت می کنند تا ضمن شناسایی انبارهای احتکار، گزارش های مردمی در خصوص این نوع انبارها را بررسی می کنند .

مدیر بازرسی سازمان صنعت مازندران عنوان کرد : با توجه به زمان دار بودن خرید و استفاده اقلام مدرسه همچون کیف ، کفش و لوازم التحریر ، انبارداران و فروشندگان سعی می کنند تا این وسایل را در مدت زمان پیش از آغاز سال تحصیلی وارد بازار بکنند .

وی در خصوص اقلام قاچاق مورد نیاز این ایام نیز گفت : یک واحد لوازم تحریر قاچاق در مازندران شناسایی شد که ارزش تخلف آن 6 میلیون ریال بود .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)