تلاش برای تامین کاغذ مورد نیاز

  • پنج شنبه, 02 خرداد 1398 ساعت 08:16
  • منتشرشده در کاغذ

سید ناصر اسحاقی با بیان اینکه نباید اصحاب رسانه و صاحبان نشریات در استان نگران تامین کاغذ باشند، گفت: پیگیر ورود کاغذ به انبارهای استان و تخصیص آن به صاحبان نشریات و چاپخانه‌داران هستیم و هیچ مانعی در این زمینه وجود ندارد.

سید ناصر اسحاقی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: با توجه به شرایط کنونی در تامین کاغذ مورد نیاز نشریات و چاپخانه‌داران تلاش می‌کنیم تا دغدغه اهالی فرهنگ را در این زمینه به زودی رفع کنیم.

اسحاقی اظهار کرد: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به صورت شفاف در حوزه کاغذ اطلاع‌رسانی می‌کند به طوری که قرار است در روزهای آینده با ترخیص کالاهای وارداتی از گمرک شاهد تزریق آن به بازار و اهالی فرهنگ و رسانه باشیم.

وی خاطرنشان کرد: نباید اصحاب رسانه و صاحبان نشریات در استان نگران تامین کاغذ باشند چرا که ما طی جلساتی که با سازمان صمت استان اردبیل داشتیم پیگیر ورود کاغذ به انبارهای استان و تخصیص آن به صاحبان نشریات و چاپخانه‌داران هستیم و هیچ مانعی در این زمینه وجود ندارد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل با بیان اینکه هنوز کاغذ وارد انبارها نشده و کمیسیون توزیع و سیاست‌گذاری ما آماده اقدام برای توزیع کاغذ بعد از ورود به انبار است، اضافه کرد: ما با جمع‌بندی اعلام نیاز نشریات، چاپخانه‌داران و انتشاردهندگان کتب کاغذ مورد نیاز استان را از وزارتخانه دریافت خواهیم کرد و امیدواریم در روزهای آینده دغدغه فعالان این عرصه برطرف شود.

منبع: خبر آنلاین

 

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)