نمایشگاه نوشت‌افزار و تجهیزات مهندسی 1398

ششمین نمایشگاه بین المللی نوشت افزار و تجهیزات مهندسی کشور (IRAN PENEX ) در محل دائمی نمایشگاه شهر آفتاب در تاریخ 11 تا 14 تیرماه 1398 برگزار خواهد شد.

مجید اکبری، برگزار کننده این نمایشگاه، اظهار کرد: حمایت همه جانبه انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت افزار کشور، مجمع واردکنندگان نوشت افزار و اتحادیه فروشندگان نوشت افزار و لوازم مهندسی تهران را پله صعود موفقیت های چند جانبه در این نمایشگاه دانسته اند.

وی مطرح کرد: در این نمایشگاه آخرین توانمندی ها و فناوری های پیشرفته در صنعت نوشت‌افزار ارائه می‌شود و همچنین زمینه توسعه بازار داخلی و نگاه استراتژیک به بازارهای منطقه‌ای و صادرات محصولات تولیدی ایران با کیفیت و استانداردهای بین‌المللی فراهم می‌شود.

اکبری با بیان اینکه ارائه تکنولوژی و فناوری‌های نوین این صنعت، از اهداف برگزاری این نمایشگاه است، گفت: ایجاد گسترش و همکاری مشترک در سطح بین المللی و انتقال دانش و تکنولوژی صنعت نوشت افزار، از دیگر مزیت های برگزاری نمایشگاه نوشت افزار و لوازم مهندسی است، ازاین رو توسط تولیدات مشترک شرکت های داخلی و خارجی در جهت بالا بردن سطح کیفی و کمی محصولات گام برداشته می شود.

گفتنی است؛ در ششمین دوره این نمایشگاه، دو سالن مجموعه شهر آفتاب، سالن های A4-A5 در اختیار ایران پنکس قرار گرفته است. در این دوره از شاخه های مرتبط به نوشت افزار مانند ، لوازم اداری بایگانی سنگین ، ماشین های اداری ، صنایع تکنولوژی و آموزشی، اسباب بازی و بازی های فکری کودک و نوجوان، و کیف و چمدان، برای شرکت در نمایشگاه ایران پنکس سال 1398 دعوت به عمل خواهد آمد. این دسته محصولات به همراه غرفه های بین المللی در سالن A4 حضور خواهند داشت. لازم به توضیح است که همچون سال گذشته محصولات تحریر، دفاتر، هنری، اداری، بایگانی، مهندسی، کمک آموزشی، محصولات فانتزی ، هدایای تبلیغاتی و سخت افزارهای نوشتاری، در سالن A5 حضور خواهند داشت.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در شنبه, 04 خرداد 1398 ساعت 11:54
  • اندازه قلم