دهمین نمایشگاه مطبوعات امسال هم‌زمان با نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز

دهمین نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری آذربایجان‌شرقی ۲۹ مهر تا ۴ آبان هم‌زمان با هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تبریز برگزار می‌شود.

به گزارش چاپ و نشر به نقل از ایرنا، نمایشگاه مطبوعات به همت خانه مطبوعات و رسانه‌های آذربایجان شرقی و با همکاری انجمن صنفی مدیران مسئول استان، انجمن صنفی روزنامه‌نگاران آذربایجان شرقی و با حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در سالن استاد شهریار نمایشگاه بین‌المللی تبریز دایر می‌شود.

بسترسازی برای معرفی ظرفیت رسانه‌های استان و ایجاد تعامل بین مردم و رسانه‌ها در فضای نمایشگاهی از اهداف برگزاری دهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها است.

علاقه‌مندان برای بازدید از هفدهمین نمایشگاه کتاب تبریز و دهمین نمایشگاه مطبوعات می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۰ شب به نمایشگاه بین‌المللی تبریز مراجعه کنند.

در استان ۳.۹ میلیون نفری آذربایجان نزدیک به ۴۰۰ عنوان رسانه اعم از مکتوب و آنلاین در قالب خبرگزاری، پایگاه خبری، روزنامه، هفته‌نامه، دو هفته‌نامه، فصلنامه و سالنامه فعالیت می‌کنند و آذربایجان شرقی از این نظر در جمع استان‌های نخست کشور جای دارد.

البته پیشینه آذربایجان شرقی در مطبوعه نویسی درخشان است و بسیاری از بزرگان رسانه ایران از این خطه برخاسته‌اند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)