بزودی آخرین قیمت کاغذ اعلام می شود

 

دبیرکارگروه ساماندهی کاغذ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: قیمت‌هایی که پیشتر توسط کارگروه کاغذ تعیین شده بود‌، برای کاغذهای موجود در بازار بود،‌ کاغذهای جدید وارداتی بزودی تعیین قیمت خواهند شد.

 به گزارش چاپ ونشر به نقل از باشگاه خبرنگاران پویا،  همایون امیرزاده، دبیرکارگروه ساماندهی کاغذ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به قیمت گذاری کاغذهایی که قرار است توسط واردکنندگان مورد تایید این وزراتخانه وارد بازار شوند، گفت: کارگروه ساماندهی کاغذ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دو کار مهم را توامان تعقیب می کند، مرحله نخست که تعیین و معرفی واردکنندگان صلاحیت دار است و مرحله دوم نظارت بر توزیع کاغذهای وارداتی و صیانت از قیمت های مصوب است که در دستور کار این کارگروه قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: طبیعتاً قیمت ها بر اساس هزینه های تمام شده مصوب خواهد شد. قیمت های مصوب قبلی 4100 برای مطبوعات و 5100 برای چاپ و تحریر بود ، اما برای کاغذهای جدید وارداتی بر اساس میزان هزینه های تمام شده تعیین خواهد شد، ما پیش از این اطلاع رسانی کرده بودیم که قیمت های مصوب اعلامی تا اطلاع ثانوی است. چنانچه هزینه های تمام شده افزایش یا کاهش پیدا کند، کارگروه ساماندهی کاغذ نسبت به بررسی مجدد قیمت ها اقدام خواهد کرد و بر اساس واقعیت های موجود تعیین می شود.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در پنج شنبه, 22 شهریور 1397 ساعت 08:49
  • اندازه قلم

درباره چاپ و نشر

چاپ و نشر ،پرتیراژترین نشریه چاپ کشور

منوی اصلی