اعضای انجمن واردکنندگان آماده تأمین کاغذ چاپ و تحریر هستند

  • دوشنبه, 26 شهریور 1397 ساعت 07:41
  • منتشرشده در کاغذ

 

 

رئیس اتحادیه واردکنندگان کاغذ و مقوا از اعلام آمادگی اعضای انجمن واردکنندگان کاغذ و مقوا برای تأمین نیاز سالانه کشور به کاغذ چاپ و تحریر خبر داد.

به گزارش چاپ ونشر به نقل از تسنیم، سید‌حسن میرباقری، رئیس اتحادیه واردکنندگان کاغذ و مقوا،‌ از برطرف شدن مشکلات واردات کاغذ گلاسه و مقوا خبر داد و گفت:‌ با پیگیری‌های کارگروه کاغذ وزارت صنعت‌ از طریق سامانه نیما کاغذ گلاسه و مقوا با دلار با نرخ بازار ثانویه وارد می‌شود.

وی همچنین از ارسال فهرست اتحادیه برای واردات کاغذ چاپ و تحریر به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد و گفت:‌ خوشبختانه با پیگیری‌های کارگروه کاغذ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسئولان وزارت صنعت،‌ بازار کاغذ ثبات نسبی پیدا کرده است. امیدواریم که بانک مرکزی هم همکاری لازم را داشته باشد و با تحویل به موقع ارز ثبات بازار را حفظ کند.

میرباقری افزود: اعضای انجمن واردکنندگان کاغذ و مقوا برای تأمین تمامی کاغذهای مورد نیاز سال اعلام آمادگی کردند‌، نیاز سالانه کشور به کاغذ چاپ و تحریر 400 هزار تن است که اعضای انجمن با وجود اینکه شش ماه از سال گذشته است‌، توانایی تأمین این 400 هزار تن را دارند.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در شنبه, 07 مهر 1397 ساعت 08:16
  • اندازه قلم

درباره چاپ و نشر

چاپ و نشر ،پرتیراژترین نشریه چاپ کشور

منوی اصلی