حضور کمرنگ سایر استان‏ها در نمایشگاه

  • پنج شنبه, 13 دی 1397 ساعت 11:25
  • منتشرشده در چاپ

 

شاهین مسلمی مدیرعامل چاپ و بسته‌بندی ری وحدت در خصوص بیست و پنجمین نمایشگاه صنعت چاپ و بسته‌بندی گفت:  نمایشگاه سال گذشته نمایشگاهی پربار و پربازده بود درحالی‌که نمایشگاه امسال از استقبال خوبی برخوردار نبود،  این نظری است که بیشتر هم‌صنفی‌های ما نیز بر آن تأکید داشتند.

 وی ادامه داد: امسال رونق خاصی در نمایشگاه دیده نمی‌شود و شرکت‌های خارجی خیلی حضور ندارند، حتی شرکت‌های شهرستانی هم حضور کم‌رنگ داشتند.

مسلمی افزود: بااین‌همه بازهم امیدواریم و تلاش می‌کنیم تا بتوانیم شرایط را برای بهبود اوضاع کسب‌وکار فراهم کنیم.

مدیرعامل چاپ و بسته‌بندی ری وحدت تصریح کرد: ازآنجاکه تولید و واردات بسیاری از کالا‏ها نیازمند بسته‌بندی و چاپ است بنابراین آینده این صنعت آینده‌ای روشن خواهد بود.

وی تأکید کرد: متأسفانه به دلیل کمبود نقدینگی تولیدکنندگان  با مشکلات متعددی روبرو هستند مشتریان سفارشات بالا و یا باکیفیتی نمی‌دهند همچنین به علت  وجود تحریم‌ها ماشین‌آلات جدید وارد نمی‏شود، بنابراین باید تلاش کنیم تا با تمرکز بر روی داشته‌ها و تولیدات داخلی شرایط را به نحوی مطلوب در بازار تغییر دهیم. محدودیت در حوزه کسب‌وکار تنها در بخش بسته‌بندی نیست بلکه شرکت‌های کارتن‌سازی و کاغذسازی هم با مشکلاتی روبه‌رو هستند.

 وی اظهار کرد: بااین‌همه سال آینده در نمایشگاه شرکت خواهم کرد زیرا شرایط بازار در حال حاضر قابل پیش‌بینی نیست شرایط هرسال نسبت به سال قبل متفاوت‌تر می‌شود ممکن است، شرایط بهتری در سال‌های آینده بر صنعت چاپ و نشر حکم‌فرما باشد، به‌هرحال نمایشگاه‌ها مکانی برای عرضه توانمندی‌های فعالان صنف است.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در چهارشنبه, 03 بهمن 1397 ساعت 10:55
  • اندازه قلم

درباره چاپ و نشر

چاپ و نشر ،پرتیراژترین نشریه چاپ کشور

منوی اصلی