شیراز، آوردگاه صنعتگران چاپ  

  • یکشنبه, 16 دی 1397 ساعت 10:18
  • منتشرشده در چاپ

 

هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ بسته‌بندی تبلیغات بازاریابی و رسانه و صنایع وابسته از 23 تا 26 بهمن‌ماه در شیراز برگزار می‌شود.

به گزارش چاپ و نشر؛ این نمایشگاه باهدف تمرکز بر روی برند سازی شرکت‌ها و حل مشکلات موجود در حوزه چاپ و بسته‌بندی برگزار می‌شود و تلاش دارد تا آخرین دستاوردهای صنعت چاپ و بسته‌بندی و همچنین تبلیغات را به معرض نمایش قرار بگذارد.

برگزاری کارگاه‌های آموزشی و نشست‌های صنفی همچنین جشنواره پوسترهای تبلیغاتی را باید وجه تمایز این نمایشگاه نسبت به سایر نمایشگاه‌های برگزارشده در استان شیراز است.

 نمایشگاه سرا سری شاهد حضور  فعالان این صنعت از استان‏های مختلف  خواهد بود و تمرکز اصلی این دوره از نمایشگاه بر حضور برندهای مختلف تجاری با بررسی رفتار مصرف‌کننده است  که سعی دارد تولید بسته‌بندی‌های متنوع را به نمایش گذاشته و بیشترین جذب مخاطب را در بازارهای هدف برای خود کسب کند.

بنابر گزارش ستاد نمایشگاه، در این رویداد صنعتی، آخرین دستاوردهای چاپ به نمایش گذاشته می‌شود. در نمایشگاه چاپ شیراز، فرآیند تولید بسته‌بندی از ایده، طراحی، مواد اولیه، جهت تولید متریال مورداستفاده، استفاده از ماشین‌آلات و ابزارهای بسته‌بندی، بکار‏گیری از تکنولوژی‌های به‌روز دربسته بندی، چاپ و درنهایت بسته‌بندی نهایی را در بر می‏گیرد. برای این نمایشگاه مراحل پیش از چاپ و طراحی و تبلیغات ازجمله مهم‌ترین نکاتی است که مورد تأکید واقع‌شده است.

ستاد نمایشگاه تاکید می‏کند: برگزاری گردهمایی فعالان این صنعت و ارائه توانمندی‌های داخلی در کنار تولیدکنندگان سراسری سبب هم‌افزایی خواهد شد و زمینه را برای کاهش مشکلات و کورت‏های نمایشگاه‏های گذشته در این استان فراهم خواهد کرد و می‌تواند گامی مؤثر در جهت رونق کسب‌وکار و ارائه چاپ و بسته‌بندی‌های باکیفیت به‌حساب بیاید.

هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ بسته‌بندی تبلیغات بازاریابی با حضور فعالان این عرصه و با مشارکت حداکثری برگزار خواهد شد. علاوه بر آن، بر رونق کسب‌وکار این صنف اثر مثبت خواهد داشت و موجبات توجه بیش‌ازپیش به جایگاه این صنعت در افزایش صادرات را فراهم خواهد آورد.

همچنین ستاد نمایشگاه تصریح می‏کند: تلاش شده تا گردهمایی فعالان این صنعت، همراه با ارائه توانمندی‌های داخلی در کنار تولیدکنندگان خارجی باشد تا هم‌افزایی بین شرکت‌کنندگان ایجاد شود. امیدهای بسیاری هست تا برگزاری این نمایشگاه، گامی مؤثر در جهت رونق کسب‌وکار و ارائه چاپ مناسب و بسته‌بندی‌های باکیفیت و کمک به افزایش صادرات غیرنفتی باشد.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در چهارشنبه, 03 بهمن 1397 ساعت 11:11
  • اندازه قلم

درباره چاپ و نشر

چاپ و نشر ،پرتیراژترین نشریه چاپ کشور

منوی اصلی