نمایشگاه صنعت چاپ در شاهرود دائر می شود

  • چهارشنبه, 15 شهریور 1396 ساعت 07:21
  • منتشرشده در چاپ

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهرود از برگزاری نمایشگاه و کارگاه آموزشی صنعت چاپ با حضور مدیران چاپخانه ها و کانون های تبلیغاتی نیمه دوم شهریور در مجتمع فرهنگی ، هنری مهر خبر داد.

 

به گزارش چاپ و نشر، شعبانعلی آشوری در نشت برنامه ریزی برگزاری این نمایشگاه گفت:  هدف از برگزاری این نمایشگاه، معرفی توانمندیها، بررسی نحوه خدمات دهی در زمینه های چاپ و تبلیغات، شناسایی آنها به شرکت ها، دانشگاهها و دستگاههای اجرایی است.

وی افزود: در این نمایشگاه همایشی با حضور مدیران دستگاههای اجرایی و چاپخانه داران برگزار می شود تا برای رونق بهتر صعنت چاپ این شهرستان راهکارها و حمایت های مناسب از سوی شرکت ها و دستگاه های اجرایی در برنامه کاری قرار گیرد.

آشوری گفت: در اختتامیه این نمایشگاه از پیشکسوتان و مدیران چاپخانه و کانون های تبلیغاتی شهرستان با حضور مسئولین در تالار بهمن اداره فرهنگ وارشاد اسلامی تجلیل می شود.

نماینده چاپخانه ها و کانون های تبلیغاتی نیز در این نشست گفت: برپایی چنین نمایشگاه و همایش هایی می تواند تاثیر بسزایی در شناسایی توانمندیهای صنعت چاپ و تبلیغات شهرستان داشته باشد.

سید سعید آقایان افزود: اگر صنعت چاپ و تبلیغات در شهرستان مورد حمایت قرار گیرد می تواند نقش مهمی در اشتغال، تولید سرمایه و اقتصاد ایفا نماید.

در شهرستان شاهرود با ٢٤ چاپخانه و ١٥ کانون تبلیغاتی در زمینه چاپ و تبلیغات فعالیت دارند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در شنبه, 25 شهریور 1396 ساعت 08:39
  • اندازه قلم

درباره چاپ و نشر

چاپ و نشر ،پرتیراژترین نشریه چاپ کشور

منوی اصلی